BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 10381054
*
nr 1038 1054
Golvlampa
3-armad, metall, 1950-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:31:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/5 22:27:55
1
450 kr
4/5 10:26:05
2
800 kr
5/5 08:35:20
3
600 kr
5/5 08:35:20
2
700 kr (Budbetjänt)
12/5 06:37:14
4
1.100 kr
14/5 12:01:50
5
1.000 kr
14/5 12:01:50
4
1.100 kr (Budbetjänt)
14/5 12:02:59
5
1.200 kr
16/5 19:15:31
1
1.300 kr
16/5 19:26:24
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor metall
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:19
-
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:43
-
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:18
*
Golvlampa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1054
Golvlampa
3-armad, metall, 1950-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/5 22:27:55 | 1 | 450 kr |
4/5 10:26:05 | 2 | 800 kr |
5/5 08:35:20 | 3 | 600 kr |
5/5 08:35:20 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
12/5 06:37:14 | 4 | 1.100 kr |
14/5 12:01:50 | 5 | 1.000 kr |
14/5 12:01:50 | 4 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
14/5 12:02:59 | 5 | 1.200 kr |
16/5 19:15:31 | 1 | 1.300 kr |
16/5 19:26:24 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor metall
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:19 -
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:43 -
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:18